LoL Bir Şampiyonda Kaçıncı Olduğumu Öğrenme

Arda

( Gamer )
Yönetici
Co Admin
Katılım
30 Nis 2020
Mesajlar
38
Reaction score
15
Puanları
8
Konum
T.C
Web sitesi
forumvatan.com
Örneğin syndra mainsiniz. Dereceli maçlarda falan syndra oynuyorsunuz ve altın ligdesiniz diyelim. Bir gün merak ettiniz acaba ben syndra da Türkiye kaçıncısıyım ve aynı zamanda Dünya kaçıncısıyım, buna nasıl bakacağınızı bu konuda göstereceğim.

not:: Öncelikle dünya veya türkiye sıralamasına yerleşmeniz için o şampiyonla dereceli maçlar oynamanız gerekmektedir.

LoL graphs ile maç istatiklerinize, herhangi bir şampiyonda nasıl bir performansınız olduğuna, dakka başı yaptığınız farm sayısı, kill, hasar, asist gibi şeyler kendi liginize göre nasıl bir derecede. Örneğin kendi liginize göre bir şampiyonda dakka başı daha fazla farm ama dakka başı daha az hasar veriyorsunuzdur rakibe gibi.

Bu linki kopyalayıp url kısmına yapıştırın, siteye giriş yapmış olacaksınız. Sağ üst de olan ( bilgisayar ara yüzüne göre anlatıyorum ) Şampiyon Veya Sihirdar ara kısmına LoL deki isminizi yazıyorsunuz ve aratıyorsunuz. Biraz aşşağılara inince sizin performansınız kda nız rankınız ve oynadığınız şampiyonlar görünüyor.
Oynadığınız şampiyonlar kısmında o şampiyonda kaçıncı olduğunuz görünüyor. Eğer sıralamanız yoksa ( ? ) şeklinde görünür.

Daha çok oynadığınız şampiyonlar sağ kısımda çerçeve de görünüyor.
Örneğin en üst de talon var diyelim en çok talon oynadığınızı var sayarak. Talon yazısının altında Deree: görünür eğer yanında ? varsa sıralamanız yoktur ama sayılar varsa sıralamanız vardır. Derece: ( dünya sıralamanız)
( TR sıralamanız )

Şeklinde görünür.

LoL graphsı inceleyerek daha güzel şeyler görebilirsiniz. Örneğin Talon performansınızı öğrenmek için isminizi girdikten sonra bilgisayar ara yüzüne göre isminizin alt kısımlarında ola Genel Bakış Ve Şampiyon butonlarından Şampiyonlar butonuna basın ve Talon yazın.

Ekranda çeşitli grafikler göreceksiniz. Örneğin altın ligindeyseniz.
Altın liginde olup talon oynayanların ortalama dakika başı farm sayısı ve sizin farm sayınız, kil, hasar, asist, kule alma vs vs. bunları görebiliyorsunuz.
Umarım faydalı olmuştur iyi forumlar..
 
Üst Alt