Hepimizin kendinden bir parça bulacağı bize ilk okulu hatırlatacak 8 madde

Dr. Büşra

Her zaman Her yerde
Araştırmacı
Reaction score
10
Öncelikle selam arkadaşlar 🤚
Biraz bilgiden sonra goy goy iyi olur diye düşündüm iyi okumalar

1- Nasıl flörtleşirsiniz? Göz kırparak mı? Dm den yürüyerek mi? Dostum bu kadar basit olmamalı .Şu dünyadaki en güzel flörtleşme şekli -ki eğer ilk okula giden bir çocuksanız- kızların saçını çekip kalemlerini çalmaktır .Evet çok doğru bu flört etme tarzı kızın aklını başından alıp size vurmasını sağlayacaktır .Eğer size vuruyorsa tebrikler beyler yeni bir manitanız var ;)

2-Ah şu online kız grupları ne de çok dedikodu dönüyor değil mi? Sanırsınız ülke gündemini masaya yatırıyorlar.Ama bir saniye şu dünya tarihinde gelmiş geçmiş en kaliteli dedikodunun yapıldığı tek bir yer vardır.Neresi mi? Tabi ki en yakın arkadaşınızla kalemlerinizi açarken kıkırdadığınız çöp kovası. Çöp kovası başında dedikodu yapmayanınız kaldı mı?

3-Sınıf başkanısınız ve sevdiğiniz kız konuşuyor ne yaparsınız . Oysa herkes öldürür sevdiğini der yazar mısınız? Yazamazsınız tabi . Eminim çoğu arkadaşım bu olayı yaşamıştır.

4- Kopya çekmek her sınıfın vazgeçilmez aktivitesidir tabi ama o ilk okulda çekilen ilk kopyanın heyecanı ve sonrasında yaşanan gurur hiçbir yerde yok dostlarım

5-
'' Öğretmen cuma günü yerleri değiştirecekmiş'' cümlesini duyarken acıklı acıklı en yakın arkadaşınız olan sıra arkadaşınızla olan bakışma ve o hüzün duygusu kadar üzen oldu mu?

6- Ödeviniz azdır ve eve mutlu gelirsiniz evde ödeve başladığınızda anlamaz annenizle yaparsınız ve ortaya şu gerici diyalog çıkar
- Efe Can 6+8 kaç eder?
-...
-Efe Can sana 6+8 kaç eder diye sordum
-12
- Efe Can beni deli etme
-13
... bu cevaptan sonra hafif bir kulak çınlamasıyla beraber defterinize düşen yaşlar belirir. Ah be! 😢

7- Hatırladım da sizin de şu Barbie 'li telefon şeklinde silginiz var mıydı ? Ya da Ben 10 'lu ? Bir de arkasında üfleyerek baloncuk çıkardığınız kalemler vardı tabi.

8- Kızlar tuvaletinin ne olduğu çözülememişken o zamanlarda yaşanılan bir kaçış olayını da sizlerle paylaşayım. Öğle arasıdır ve canınız sıkılmıştır ne mi yapın? Hemen bir erkek arkadaşınızın kafasına vurup sizi kovalamasını bekleyin ve sonra.. Kızlar tuvaletine kaçın . Emin olun en güvenli yer orasıdır .Bunu yapmayan kız ilk okul okudum demesin dostlarım😊

ARANIZDA O GÜNLERİ ÖZLEYEN VAR MI?

Alp

Security
Admin
Reaction score
6
Okulu sevmiyordum, teşekkür ederim artık hiç sevmiyorum 😅

Arda

( Gamer )
Yönetici
Co Admin
Reaction score
15
Web sitesi
forumvatan.com
Size bir ilk okulda ço yaşadığım bir şey anlatayım.
Hep açacaklarım çalınırdı, ne istiyorlar bilmiyom ki.
Bir ara bende anneme söylemiştim bu durumu annem okula geldi " Çocuklar Arda'nın açacakları kayıp oluyor bulursanız verin tamam mı?"
Tabi annem biliyor çalındığını falan, annem bu konuşmayı yaptıktan sonra kaybolan bütün açacaklarım tekrar geldi.
O konuşmadan hemen sonra herkes Arda al bu senin yerde buldum, Arda al bu senin sıranın altındaydı vs vs.
Şimdi diyeceksiniz çocuk yalan söylemez, e vallahi çalıyorlardı. Ama neyse annemden korktukları için geri verdiler :)

Fakırmünşo

Moderator
Yönetici
Reaction score
14
Bir ara bende anneme söylemiştim bu durumu annem okula geldi " Çocuklar Arda'nın açacakları kayıp oluyor bulursanız verin tamam mı?"
Tabi annem biliyor çalındığını falan, annem bu konuşmayı yaptıktan sonra kaybolan bütün açacaklarım tekrar geldi.
O konuşmadan hemen sonra herkes Arda al bu senin yerde buldum, Arda al bu senin sıranın altındaydı vs vs.
Şimdi diyeceksiniz çocuk yalan söylemez, e vallahi çalıyorlardı. Ama neyse annemden korktukları için geri verdiler :)
Nzdjxjsjjsjsjzjsjsjs.

Dr. Büşra

Her zaman Her yerde
Araştırmacı
Reaction score
10
işte dızcılık tarihinin başlangıç noktalarından(y)

Üst Alt